Materace Tempur Breeze

Materace Tempur Breeze

Materace TEMPUR Breeze skrywają w swym wnętrzu materiał TEMPUR Climate, który poprzez szereg otwartych komór bezustannie odprowadza wilgoć, sprawiając, że znika przykry efekt nadmiernego pocenia czy uczucie chłodu utrudniające relaksacje i zasypianie. Oczywiście stała cyrkulacja powietrza oferowana przez materace TEMPUR Breeze to także ochrona przed nadmiernym rozwojem roztoczy, bakterii, grzybów czy pleśni. Dopełniający całość pokrowiec 3D to kolejny atut produktu.

Pełna oferta kolekcji TEMPUR Breeze  dostępna jest w sklepach stacjonarnych Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Kolekcja-Tempur-Breeze.

Materace TEMPUR Breeze zaspokoją potrzeby wszystkich, którzy chcą poznawać prozdrowotną moc komfortowego snu w wyjątkowym klimacie. Problem przegrzanego, nadmiernie pocącego się ciała jest powszechnie spotykany, podobnież jak przykre uczucie chłodu. Materace TEMPUR Breeze niezauważalnie zadbają aby świeżość stała się wszechobecna, a powietrze swobodnie przepływało przez powierzchnie materaca. Dołączony do produktu pokrowiec 3D jest gwarancją, że nic nie zachwieje właściwości materaca. W razie potrzeby pokrowiec z łatwością można zdjąć i uprać więc higieniczna czystość staje się osiągalna. Cecha ta czyni materace TEMPUR Breeze idealnymi dla osób ze skłonnościami do alergii.

 

Oczywiście Materace TEMPUR Breeze wpisują się w indywidualne upodobania, stąd tworzą trzy osobne kolekcje: Original, Sensation i Cloud. Teraz możemy cieszyć się wyjątkowym klimatem bez względu na to czy poszukujemy tradycyjnego komfortu, sprężystości znanej z materacy sprężynowych czy niebywałej miękkości. Pragnąc poznawać markę TEMPUR od najlepszej strony, warto zacząć od kolekcji tworzonej przez materace TEMPUR Breeze. Medyczne wręcz właściwości zadbają o ogólny stan naszego zdrowia i komfortowy sen, a materiał TEMPUR Climat zagwarantuje stały, sprzyjający pełnej relaksacji mikroklimat.

Materace TEMPUR zyskały status światowego lidera ponieważ jako jedyne powstały w oparciu o kosmiczną technologię. Wykorzystanie odkrytego w NASA materiału TEMPUR pozwoliło stworzyć materac idealny czyli taki, który latami zapewnia najwyższy komfort snu. Fenomen materiału TEMPUR, który z powodzeniem chronił ciała astronautów przed groźnymi przeciążeniami polega na tym, że gwarantuje on redukcję wszelkich nacisków, równomiernie rozkłada ciężar ciała, przywraca właściwe krążenie, stabilizuje układ kostno- mięśniowy oraz zapewnia idealne dopasowanie. Nastawienie na ciągły rozwój pozwoliło także na odkrycie materacy TEMPUR Breeze, które medyczne wręcz właściwości TEMPUR wzbogacają zdolnością wytwarzania komfortowego mikroklimatu w każdej sypialni.