Materac Medivis Aqualite

Materac Medivis Aqualite

Przedstawiamy niesamowity materac termoelastyczny Medivis firmy Mk foam Koło. Teraz w nowej odsłonie w wyjątkowym, niepikowanym pokrowcu Aqualite.

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Materac Medivis Aqualite to znany już od wielu lat materac termoelastyczny o trwałej konstrukcji wzbogacony teraz nowym pokrowcem. Podstawą jest wytrzymała i przewiewna pianka wysokoelastyczna o dwóch twardościach. Wersja H2 dla osób do 80kg wagi, a H3 polecana dla osób cięższych.  Wierzchnia warstwa materaca zbudowana jest z pianki termoelastycznej. W materacu Medivis Aqualite jest ona wyjątkowo komfortowa i dobrze dopasowuje się do ciała dzięki zmianie twardości pod wpływem temperatury.

Materac dostępny w naszych salonach i w sklepie internetowym SalonSnu.pl/Materac-Medivis-Aqualite.

 

Wyjątkowy pokrowiec Aqualite.

Materac Medivis Aqualite wyposażony został w pokrowiec Aqualite o niesamowitym wyglądzie. Pokrowiec ten jest ponadto bardzo przyjemny w dotyku. Posiada również gładką powierzchnię dzięki zastosowanym w nim polskiego włókna "Torlen", które jest cięte i poddaje się je karbikowaniu. Pokrowiec materaca Medivis Aqualite odznacza się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych, jest także odporny biologicznie, dobrze się pierze i szybko wysycha.  Pokrowiec Aqualite nie jest pikowany sztucznym włóknem poliestrowym, dzięki czemu szybciej schnie, a materac lepiej dopasowuje się do ciała i jest bardziej komfortowy.