Kołdry letnie

Kołdry letnie

Wraz z nadejściem lata temperatura w nocy jest wyższa, a co za tym idzie cieplej jest w naszych sypialniach i zaczynamy się pocić. Letnia kołdra poprawia cyrkulację powietrza, a także odprowadza wilgoć co zapewnia nam komfort.

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie korzyści przynosi nam letnia kołdra. Najważniejszą zaletą jest niewielka waga i grubość. Pamiętajmy, że w zdrowych i komfortowych warunkach nasz sen jest wydajniejszy, a to skutkuje lepszym samopoczuciem w ciągu dnia. Kolekcja letnich kołder dostępna jest na stronie SalonSnu.pl/Kołdry-letnie .

 

Kołdra Super Summer - Innowacyjna włóknina Outlast, z której wykonana jest kołdra reguluje temperaturę naszego ciała zwiększając komfort termiczny podczas snu. Dodatkowo włókno Bamboo zawarte w kołdrze działa antygrzybicznie i antybakteryjnie, dzięki czemu idealnie nadaje się dla alergików. Dodatkowo reguluje poziom wilgoci w trakcie użytkowania.

Kołdra dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Kołdra-Super-Summer .

 

Kołdra letnia Outlast AMZ idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Kołdra letnia Outlast tworzy korzystny mikroklimat, zapobiega przegrzewaniu się i poceniu podczas snu. Jest lekka i przyjemna w dotyku idealna w okresie letnim. Najwyższej jakości tkaniny, nowoczesne technologie oraz bezpieczne materiały użyte do produkcji sprawiają że kołdry Outlast są polecane nawet osobom z alergiami. 
Kołdra dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Kołdra-Outlast.

 

Kołdra letnia BAMBOO AMZ to połączenie najlepszych cech bawełny i bambusa. Posiada właściwości antybakteryjne i antyseptyczne, zwiększa trwałość oraz zapewnia wyjątkową miękkość i delikatność. Kołdra BAMBOO jest Idealna  dla alergików oraz osób z nadwrażliwą skórą i lubiących kontakt z naturalnymi włóknami.
Kołdra dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Kołdra-Bamboo.

 

Kołdra Lyocel Klinmam jest wyjątkowo lekka, wykonana z naturalnych włókien. Eleganckie, staranne i trwałe wykonanie pozwala stworzyć warunki dla zdrowego, regenerującego snu.
Kołdra dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Kołdra-Lyocel.

 

Kołdra Bio Natur Klinmam to kolekcja komfortowych kołder wykonanych w całości z bawełny organicznej. Kołdra z naturalnego włókna gwarantuje przewiewność i cechuje się wysoką zdolnością utrzymywanie ciepła. Jej staranne i trwałe wykonanie pozwala stworzyć warunki dla zdrowego, regenerującego snu.
Kołdra dostępna w sklepie online SalonSnu.pl/Kołdra-Bio-Natur.