Stelaż Zero G Curve

Stelaż Zero G Curve

Stelaż Zero G Curve to stelaż najnowszej generacji, jego możliwości na pewno zaskoczą nie jednego klienta. Łączy w sobie wygode, porównywalną do stanu nieważkości z masażem dźwiękowym.A to nie wszystko! Niepowtarzalny jest ze względu na swoją konstrukcję, praktyczność i niesamowity komfort.

Stelaż dostępny w naszym sklepie internetowym SalonSnu.pl/Stelaż-Zero-G-Curve.

Stelaż zbudowany jest ze specjalnego materiału Platforma FlexComposite, który został stworzony jako jedna całościowa powierzchnia materaca. Obszary giętke stelaża pozwalają na idealne dopasowanie się do krzywizny materaca i naszego ciała.

Kiedy delikatnie uniesiemy nogi, Tempur Zero G umożliwia lepsze krążenie krwi, a tym samym będziemy czuć się jeszcze bardziej zrelaksowani. Cieńka warstwa oddychającej siatki pomiędzy materiałem Platforma FlexComposite a materacem sprawia, że mamy bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

Soniczny masaż wibracyjny to zastosowanie fal dźwiękowych o bardzo niskiej częstotliwości,pozwala nam cieszyć się fenomenalnym masażem, który sprawi, że będziemy czuć sie odprężeni i wypoczęci. Masaż dźwiękowy składa się z trzech poziomów intensywności, wybierz ten który najbardziej spełni Twoje oczekiwania.

Zero G gwarantuje nam satysfakcję, przez wybranie pozycji, która w danym momencie będzie dla nas najkorzystniejsza. Np. może być to pozycja do czytania bądź oglądania TV, możemy ustawić go tak, aby nogi były wyżej, przez co odciążymy kręgosłup.

Bezprzewodowy pilot  ułatwi nam jeszcze pełniejsze korzystanie ze stelaża. Możesz w każdej chwili zmienić pozycje, zapisać swoją ulubioną, nawet niestandardową, a później do niej wrócić. Jego prosta obsługa, bez żadnych skomplikowanych dodatków sprawi, że bedziesz cieszył sie z funkcjonalności stelaża jeszcze bardziej. A dokładając opcjonalny moduł Bluetooth można sterować akcesoriami przy pomocy urządzenia mobilnego (z systemem iOS lub Android). Nastrojowe oświetlenie pod stelażem nie tylko nada naszej sypialni niepowtarzalnego designu, ale również pozwoli z łatwością poruszać się w ciemności.

Jeżeli chcesz aby Twój Stelaż Zero G Curve pasował do Ciebie i Twojej sypialni, możesz sam wybrać tkanine i stylowe chromowane nogi.

Stelaż dostępny w naszym sklepie internetowym SalonSnu.pl/Stelaż-Zero-G-Curve.

Zobacz już teraz filmik przedstawiający działanie Stelaża Zero G Curve.