Materac Warszawa Lux

Materac Warszawa Lux

SalonSnu.pl/Materac-Warszawa.

Kolekcja materacy Komfort City została specjalnie zaprojektowana dla naszego salonu, aby trafiać w najczęstsze potrzeby odbiorców przy użyciu najlepszych materiałów. Doświadczenie, praktyka oraz obserwacja są powodem stworzenia materaca Warszawa Lux. Dlaczego cieszy się taką popularnością?

 

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Otóż jest to materac o podwyższonej twardości i trwałości. Dolna warstwa to wytrzymała i dająca doskonałe podparcie pianka wysokoelastyczna. Natomiast górną stanowi pianka termoelastyczna gwarantująca idealne dopasowanie do kształtu ciała. Zwieńczeniem jest pokrowiec, który jest nie tylko ładny i elegancki ale też praktyczny z kilku względów:

  •  ma pas wentylujący, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca,
  • ma dwa zamki przez co w prosty sposób możemy ściągnąć pokrowiec i bez problemu go wyprać w całości lub tylko w danej części.
  • pokrowiec jest przepikowany dodatkową dwucentymetrową warstwą pianki termoelastycznej dzięki, której odczuwamy przyjemną miękkość,
  • wysokiej jakości tkanina pokrowca jest nasączona olejkiem z lawendy lekarskiej co nas uspokaja, wycisza, ułatwia zasypianie, odstrasza owady a przy okazji pięknie i subtelnie pachnie.

Dodajmy, że materac Warszawa Lux jest wyższy od standardowych materacy bo ma aż 25cm! I co ważne jest materacem ortopedycznym.
Zapraszam do wypróbowania tego materaca w salonach Komfort Snu w Toruniu i Bygoszczy!

SalonSnu.pl/Materac-Warszawa.