Łóżka do sypialni w Bydgoszczy

Łóżka do sypialni w Bydgoszczy

Czy potrzebujesz łóżko z pojemnikiem na pościel?
Czy chciałbyś w łóżku stelaże regulowane ręcznie, a może łóżko regulowane elektrycznie?
Czy masz miejsce na duże łóżko, czy szukasz łóżka, które zajmuje mało miejsca?

 

 

Do sypialni badzo chętnie klienci wybierają łóżka Tapicerowane. W ofercie: łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel, z tkanin, ekoskóry, czy też ze skóry naturalnej.

SalonSnu.pl/Łóżka-tapicerowane

Nowoczesne łóżka do sypialni kupisz w Bydgoszczy. W naszych salonach snu możesz zobaczyć bardzo ciekawe łóżka tapicerowane z wysokimi zagłówkami, z pojemnikiem na pościel i regulacją, ale także klasyczne łóżka drewniane.

W małych sypialniach łóżko z pojemnikiem to idealne miejsce na schowanie letniej czy zimowej kołdry. W ofercie dzisiaj są łóżka z dużymi skrzyniami. Możemy wybrać łóżko ze skrzynią otwieraną od szczytu lub bokiem. Może być łóżko z dwoma pojemnikami otwieranymi z obu stron. Do takiego łóżka nie można jednak zastosować stelaża regulowanego elektrycznie.
Stelaż elektryczny daje wysoki komfort wypoczynku oraz ma właściwości zdrowotne. Jeśli chcemy połączyć stelaż elektryczy i pojemnik na pościel w formie szuflady jest opcja zakupu luksusowego stelaża Tempur Flex Cloud 3000, którego konstrukcja pozwala na zastosowanie szuflady pod łóżkiem.

W ofercie są też łóżka z pojemnikiem na pościel w opcji z ręcznie regulowanym stelażem. Pozwala ono przy zagłówku regulować wysokość spania, iedalne rozwiązanie do czytania książek, oglądania tv i nie musimy rezygnować z pojemnika na pościel.
Jeśli chcemy zakupić łóżko do małej sypialni, warto wziąć pod uwagę łóżko kontynentalene. To rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce w sypialni, ale dodatkowo jest bardziej komfortowe od zwykłago łóżka ze stelażem drewnianym.
Podstawą łóżka kontynentalnego jest tapicerowana rama wypełniona sprężynami bonnelowymi lub kieszeniowymi. Na tą ramę wybiera się materac zasadniczy. Na niego jeszcze najczęściej zakłada się materac nawierzchniowy.
Do ramy przykręcany jest zagłówek, których szeroka gama pozwala na dostosowanie łóżka do indywidualnych potrzeb klienta.
Budowa łóżka kontynentalnego wywodzi się ze Skandynawii, częsta nazwa – łóżka skandynawskie. Takie rozwiązania są także standardem na zachodzie Europy oraz za oceanem – w USA czy Kanadzie – z tąd inna nazwa – łóżka amerykańskie.
Oczywiście możemy polecić łóżka amerykańskie produkowane w USA lub skandynawskie ze Szwecji, ale nazwa nie musi wiązać się z krajem pochodzenia. Bardziej chodzi o typ budowy.

Łóżka tapicerowane dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/Łóżka-tapicerowane.

Łóżka drewniane dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/Łóżka-drewniane.

Zobacz jak łatwy jest montaż łóżek tapicerowanych: