Hilding

Hilding

Niezawodność, którą prezentuje szwedzki producent łóżek Hilding Andersson jest wynikiem ponad 70 letniego doświadczenia. Nastawienie na zapewnienie pełnej wygody i komfortu snu, nakazało bezustannie poszukiwać udoskonaleń. Hilding Anders rozpoczynał realizację swej misji w roku 1939, w niewielkim warsztacie stolarskim na południu Szwecji.

Obecnie firma znana ze swej jakości, pozostaje jednym z największych i najbardziej cenionych producentów łózek i materacy zaspokajających zróżnicowane potrzeby i oczekiwania. Bogata oferta pozwala proponować wszelkie modele, od podstawowych po najbardziej luksusowe, i wprowadzać na rynek od Skandynawii aż po Azję.

Pełna oferta produktów Hilding dostępna w salonach snu Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Hilding.

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Szwecji, choć należy wiedzieć, że koncern działa w ponad 40 krajach. Zatrudnienie ponad 7000 wyspecjalizowanych pracowników pozwala utrzymywać stałą przewagę konkurencyjną oraz oferować produkty pod wybranymi markami podstawowymi, i zróżnicowanymi markami własnymi należącymi do naszych partnerów. Oczywiście poszczególne spółki koncernu rozwijają się w zgodzie z określonymi środowiskami i kulturami. Bez względu na istniejące różnice koncern zawsze działa jak jeden organizm, w którym każda komórka nastawiona jest na jeden cel - zagwarantować coraz szerszej grupie osób, spokojny, w pełni zdrowy i komfortowy sen gwarantujący doskonałe samopoczucie.

Ponad 75 letnia działalność pozwoliła na zdobycie gruntownej wiedzy odnośnie potrzeb i oczekiwań klientów oraz doświadczenie niezbędne do opracowania niezwykłej oferty produktów. Dzięki temu jako światowy lider możemy zagwarantować, że nasze łózka i materace są w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów i konsumentów na całym świecie

Misje naszej firmy realizujemy zgodnie z hasłem - „Zapewniamy światu dobry sen”. Hasło to doskonale obrazuje pasję z jaką podchodzimy do produkcji oraz pryzmat poprzez który postrzegamy docelowych klientów.

Hilding Anders Polska będący częścią Hilding od roku 2001, na chwile obecną pozostaje najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym całego koncernu.

Firmie Hilding Anders doskonale znająca tematykę komfortowego wypoczynku doskonale wie, że właśnie sypialnia może stać się jedyną w swoim rodzaju relaksacyjną oazą, w której poznamy czym jest komfortowy sen oraz przeżyjemy niejedną przytulną, ciepłą, wypełnioną radością i wzruszeniem chwilę.

Właśnie dlatego powołując do życia materace i łóżka dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić indywidualne oczekiwania klientów. Pragniemy by ergonomia oraz bezpieczeństwo harmonijnie współgrała z zaspokojeniem zróżnicowanych, nawet najbardziej wymagających gustów. Pamiętamy również by produkowane przez nas artykuły były zgodne z aktualnymi trendami, nowoczesność traktujemy jednak na równi ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Zarówno tradycjonaliści jak, i fani innowacji powinni bowiem odnaleźć produkt idealny.