Materasso

Materasso

W roku 1995 założono MATERASSO Słowacja, jedyną w swym rodzaju markę, która postanowiła skoncentrować się na produkcji materacy medycznych, poduszek anatomicznych, antyalergicznych kołder oraz stelaży do łóżek.

MATERASSO Słowacja to godny zaufania lider, posiadający 70% udział w rynku krajowym. Pozostała cześć udziału obejmuje eksport produktów do Republiki Czeskiej, Polski, Węgier, Niemiec, Szwajcarii, Finlandii, Holandii, Litwy i innych krajów. Zakłady produkcyjne zlokalizowane w miejscowości Oravské Vesele, rocznie produkują około 90.000-100.000 materacy. MATERASSO Słowacja nie ogranicza się jednak do produkcji materacy, tworząc niezawodne akcesoria domowe, poduszki, śpiwory, zabawki z pianki czy od roku 2009 łóżka kontynentalne.

Pełną ofertę materacy i innych produktów Materasso znajdziesz w sklepach stacjonarnych Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Materace-Materasso.

Produkty powoływane do życia przez MATERASSO Słowacja wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Koncentracja na tworzeniu produktów najwyższej jakości pozwala zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów. Dobór wysokiej klasy materiałów oraz surowców opatrzonych odpowiednimi atestami i certyfikatami gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem jest fakt, że MATERASSO Słowacja dba o środowisko naturalne, wykorzystując produkty naturalne oraz ekologiczne na drodze tworzenia materacy pian BIO.

Dewizą marki pozostaje Dotyk Natury, ponieważ dokładamy wszelkich starań aby dbać o przyrodę i ekologię, wpisując się w obszar płynącego z natury zdrowia. Znacząca większość produkowanych materacy podlega klasyfikacji Państwowy Instytut Kontroli Leków jako "wyroby medyczne". Dzięki temu Materasso Słowacja utrzymuje pozycje jedynego producenta materacy pracujących w systemie ISO. Stała kontrola procesu produkcyjnego jest najlepszą gwarancją niebywałej jakości.