Materac Tempur Original Supreme 21

Materac Tempur Original Supreme 21

Materac Tempur Original 21 to najchętniej kupowany materac Tempur w Polsce. Wkłady materacy Tempur Original są wykonane z najbardziej oryginalnego materiału Tempur stosowanego dawniej w materacu Original 15, 20.

Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace. Oferta dostępna w salonach i sklepie internetowym  SalonSnu.pl/Materac-Tempur-Original-Supreme

Trzeba jednak pamiętać, że im wyższy model materaca, tym wydaje się on bardziej miękki. Model Tempur Original jest nabardziej optymalnym rozwiązaniem.

 

 

Materiał TEMPUR został oryginalnie  wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki tym właściwościom redukcji nacisku TEMPUR® Original oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

 

Czym jest materiał Tempur?

Poniższe zdjęcia przedstawiają różnicę w budowie komórek zwykłej pianki i oryginalnego materiału Tempur:

Pianka TempurPianka Pur

 Tempur to mikroskopijne, okrągłe komórki posiadające otworki. Dzięki nim, materiał zachowuje się w niezwykły sposób. Dodatkowo opracowana w NASA receptura materiału Tempur sprawia, że materace robią się bardziej miękkie pod wpływem temperatury, zwłaszcza w miejscu większego nacisku.

Taka budowa sprawia, że materac dopasowuje się idealnie do kształtu ciała co przedstawia zdjęcie poniżej:

 

 Największą zaletą materiału Tempur jest odciążenie dla ciała. Tempur praktycznie wogóle nie sprężynuje. Kiedy położysz się na min czujesz jakby inteligentnie dopasowywał się do ciebie. Po kilku minutach leżenia nie czujesz żadnego ucisku!

 

To sprawia, że rzadziej przewracasz się z boku na bok, a co za tym idzie szybciej zapadasz w głęboki sen. Nie wybudzasz się z powodu niewygody i budzisz się bardziej wypoczęty, nawet jeśli śpisz któtko.

 

Materac Tempur Original polecamy każdemu kto żyje intensywnie. Jeśli nie możesz spać długo to śpij na najlepszym materacu na jaki możesz sobie pozwolić.

 

Kupując Tempur masz gwarancję najwyższej jakości. Tylko Tempur posługuje się certyfikatem NASA.

certyfikat NASA tempur