Materac Estrella Komfort

Materac Estrella Komfort

Materac Estrella Komfort to produkt polskiego producenta MK Foam Koło. Materac skonstruowano z zastosowaniem sprężyny wykorzystywanej do produkcji materacy Estrella oraz Estrella Lux. Dostępny w naszym sklepie internetowym SalonSnu.pl/Materac-Estrella-Komfort.

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Cechy wyróżniające materac Estrella Komfort.

Konstrukcja materaca Estrella Komfort oparta jest na wkładzie ze sprężyn kieszeniowych wysokiej jakości (nazwa "sprężyny kieszeniowe" pochodzi od sposobu ich pakowania - każda sprężyna w osobnej kieszonce lub woreczku). Budowa sprężyn kieszeniowych pozwala na niezależną pracę każdej z nich. Pozwala to materacowi stać się wyjątkowo elastycznym  oraz na jego dopasowanie się do indywidualnej budowy ciała użytkownika.

Materac Estrella Komfort wyróżnia się ponadto zewnętrznymi warstwami, wykonanymi z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum. Jej głównymi atutami są niezwykła wytrzymałość i przewiewność. Na Estrelli Komfort nie będzie Cię dotyczył efekt nadmiernego pocenia!

Kolejną zaletą Estrelli Komfort jest zastosowanie z jednej strony pianki H2 - bardziej miękkiej, a z drugiej H3 - nieco twartszej. Dzięki temu sam możesz wybrać, która strona bardziej Ci odpowiada. Dzięki temu nie musisz od razu podczas zakupu decydować się na jeden wariant.

Najważniejsze!

Pokrowiec materaca Estrella Komfort Aqualite posiada wyjątkowy wygląd i jest bardzo przyjemny w dotyku. Jego powierzchnia jest gładka, z racji zastosowania w nim polskiego włókna "Torlen" - ciętego i poddawanego karbikowaniu.  Pokrowiec Aqualite odznacza się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie promieni słonecznych, czynników chemicznych, a także jest odporny biologicznie. Pokrowiec dobrze się pierze i szybko wysycha. 

Pokrowiec Aqualite nie jest pikowany sztucznym włóknem poliestrowym co wspomaga jego schnięcie i dopasowanie do ciała, a także zwiększa komfort.

Dobra wiadomość!

Cena materaca Estrella Komfort jest wyjątkowo niska. Jak na materac kieszonkowy połączony z pianą wysokoelastyczną cena 690zł - 1600 zł w zależności od rozmiaru to naprawdę niewiele. Dodając do tego rewelacyjny pokrowiec Aqualite można polecić ten materac każdemu.

Materac Estrella Komfort Aqualite dostępny również w sklepach stacjonarnych Komfort Snu Bydgoszcz przy ulicy Szajnochy 2 (Galeria Dom i Wnętrze) na parterze i na piętrze.