Materace Tempur Sensation

Materace Tempur Sensation

Komfort oferowany przez materace TEMPUR Sensation przypomina ten znany z tradycyjnych materacy sprężynowych, ponieważ cechują się one wyższą twardością, i wolniejszym procesem dopasowywania do ciała oraz zmaksymalizowaną sprężystością. Oczywiście materace TEMPUR Sensation nie zawierają żadnej sprężyny, ponieważ niezmienną sprężystość gwarantuje niezawodny materiał TEMPUR. Teraz z medycznych właściwości TEMPUR w pełni mogą korzystać także fani sprężystości, która w niezmiennej formie zapewni komfortowy sen przez długie lata.

Pełna oferta materacy TEMPUR Sensation dostępna jest w sklepach stacjonarnych Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Kolekcja-Sensation.

Materace TEMPUR gwarantują zaspokojenie indywidualnych potrzeb, ponieważ twórcy podzielili je na niezwykłe kolekcje. Wszyscy ceniący sobie sprężystość znaną dzięki materacom sprężynowym będą oczarowani poprzez materace TEMPUR Sensation, które prócz wszystkich najważniejszych cech materiału TEMPUR, zapewniają niezwykłą sprężystość. 

Materace TEMPUR Sensation jak wszystkie materace TEMPUR gwarantują w pełni ergonomiczny wypoczynek. Materiał TEMPUR idealnie dopasowujący się do ciała, oferuje miękkość oraz stonowaną twardość zawsze tam gdzie jest to potrzebne. Oczywiście materace TEMPUR Sensation zawsze powracają do swej pierwotnej formy aby zapewniać najwyższy komfort w dowolnej pozycji spoczynku, żaden nacisk nie jest także w stanie zachwiać ich zdolności wspierania układu kostnego. Dodatkowym atutem wykazywanym przez materace TEMPUR Sensation pozostaje niebywała sprężystość. Cechę te docenia znacząca ilość użytkowników materacy, stąd twórcy TEMPUR postanowili zrobić wszystko aby sprężystość łączyła się z bezpieczeństwem.

 

 

Materace TEMPUR jako jedyne dowiodły, że zdrowy w pełni komfortowy sen jest osiągalny  dla każdego. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz nastawienie na ciągły rozwój sprawiło także, że materace TEMPUR zyskały pozycje światowego lidera, który został doceniony w 87 krajach za sprawą medycznych wręcz właściwości. Materiał TEMPUR tworzący materace TEMPUR odkryto bowiem w NASA aby chronić astronautów przed przeciążeniami. Wnikliwe testy oraz badania potwierdziły, że jakość ta odnajdzie zastosowanie w życiu codziennym. Tą drogą powstały materace TEMPUR, które redukują wszelkie naciski, równomiernie rozkładają ciężar ciała na całej swej powierzchni, wspierają układ kostno- mięśniowy, przywracają właściwe krążenie, reagują na ciepłotę ciała, i oferują błogą wygodę kojarzoną z „sypianiem na chmurce”.