Perdormire

Perdormire

Firma PerDormire to niebywała jakość wypracowana na drodze wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz zdobywanego na przestrzeli lat doświadczenia. Rodzina uzdolnionych rzemieślników Caso w roku 1971 założyła firmę PerDormire w Montale, i po dziś dzień udoskonala swój kunszt zachwycając klientów na całym świecie.

Obecnie firma PerDormire to powierzchnia 20 000 metrów kwadratowych oraz dzienna produkcja na poziomie ponad 3 000 materacy. Taki stan rzeczy zapewnia firmie status światowego lidera pośród producentów materaców reprezentujących nowoczesną kulturę spania.

Produkty Perdormire znajdziesz w sklepach stacjonarnych Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Perdormire.

Nadrzędną misją firmy pozostaje tworzenie produktów zdolnych zapewnić w pełni komfortowy i zdrowy sen. Świadomość, że przesypiamy prawie jedną trzecią swego życia nakazuje mądrze rozplanować ten czas. Zgodnie z tą myślą powstają unikatowe materace PerDormire, które harmonijnie łączą tradycje z nowoczesnością, ergonomie z wymarzoną wygodą. Na każdym etapie produkcji ogromną wagę przykłada się do dbałości o szczegóły. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów czy innowacyjnych rozwiązań pozostaje bowiem równie ważne co eleganckie i gustowne wykończenie. PerDormire to również dbałość o środowisko, ponieważ wykorzystanie ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia i podlegających przetwarzaniu surowców współgra z naturą.

Utrzymanie pozycji lidera oraz możliwość zadowolenia coraz bardziej zróżnicowanych wymagań klientów nakazuje ciągły rozwój. Właśnie dlatego specjalny dział badań i rozwoju marki PerDormire, bezustannie prowadzi badania, realizuje nowatorskie metody, sprawdza wykorzystanie materiałów ekologicznych jak: olejów esencjalnych czy materiały na bazie soi czy testuje wytrzymałość produktów.

Dbałość o niezmienną jakość nakazuje również dostosowywanie produktów do indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego wykorzystuje się technologie Ergo Check, która jako specjalny system testowania wygody bada, mierzy oraz zapamiętuje masę ciała rozłożoną na materacu, po to by mógł powstać materac idealny.

Jakość PerDormire potwierdzają wnikliwe badania oraz liczne certyfikaty. Firma dbająca o ciągły rozwój na przestrzeni lat opracowała unikalne techniki redukcji nadmiernych wymiarów transportowych materaców oraz technologie pakowania próżniowego. Niezwykłość PerDormire zawsze zaznacza się unikalnymi instrumentami stosowanymi do wyrobu materacy, drukarkami cyfrowymi znaczącymi opakowania oraz maszynami hafciarskimi kreślącymi znak jakości produktu. Firma, której nie sposób pomylić szczyci się również produkcją odbywającą się zawsze na terenie Włoch.