TEMPUR

TEMPUR

Dokładnie na początku lat 70- tych NASA opracowało i z powodzeniem wykorzystało unikalny materiał zdolny absorbować nacisk. Dzięki temu możliwym stało się chronienie astronautów w trakcie startu w kosmos. Co więcej unikalny materiał okazał się wrażliwym na temperaturę i zdolnym aby równomiernie rozprowadzać ciężar ciała na całej swej powierzchni.

Innowacje osiągalną jedynie dla wybranych NASA ujawniło w latach 80-tych. Spoglądający w przyszłość naukowcy, pracownicy, którzy z czasem połączyli firmę Fagerdala w Szwecji i Dan-Foam w Danii, postanowili udoskonalać odkrycie. Dzięki temu po prawie dekadzie i inwestycjach w badania, których koszt przelicza się w milionach materiał TEMPUR wprost z NASA, dosłownie mógł zstąpić na Ziemię aby stać się podstawą materacy.

Produkty Tempur znajdziesz w salonach stacjonarnych Komfort Snu oraz pod adresem SalonSnu.pl/Tempur.

Oficjalna prezentacja produktów TEMPUR w roku 1991, zgodnie z przypuszczeniami okazała się przełomowa. Komfortowy sen oraz najwyżej jakości podparcie w trakcie wypoczynku stało się osiągalne dla każdego. Fenomen, który w ówczesnym czasie poznał świat sprawił, że dziś TEMPUR gości już w ponad 76 krajach.

Firma TEMPUR dążąca do doskonałości i starająca się zaspokoić coraz bardziej zróżnicowane i rosnące wymagania, dba o ciągły rozwój. Z tego względu w roku 2001 rozpoczęto działalność na terenie Ameryki Północnej owocującą budową centrum projektów, badań i rozwoju w Duffield w stanie Virginia oraz zakładu produkcyjnego w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. W międzyczasie rozbudowano także zakład badawczy i fabrykę w Danii, tak by możliwym stało się zaspokojenie popytu na produkty TEMPUR.

Niezawodna jakość TEMPUR oddaje kulturę spania wpisując się w indywidualne upodobania. Ulepszane produkty bezustannie poszerzają kolekcje tak aby każdy mógł odnaleźć materac idealny dla siebie. Nastawienie na zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów pozwoliło na wprowadzenie trzech niezwykłych kolekcji materacy TEMPUR.

  • Materace TEMPUR® Original pozwalają poznać fenomen TEMPUR w tradycyjnej formie, gwarantują idealne wsparcie oraz redukcję nacisku
    SalonSnu.pl/Tempur-Original,
  • Materace TEMPUR® Sensation to możliwość cieszenia się tradycyjna elastycznością i korzystania z fenomenu TEMPUR
    SalonSnu.pl/Tempur-Sensation,
  • Materace TEMPUR® Cloud natomiast to harmonijne połączenie kuszącej miękkości z ergonomicznym podparciem
    SalonSnu.pl/Tempur-Cloud.

Aby nic nie zachwiało właściwości oferowanych przez materace TEMPUR , a wymarzony komfort snu zdał się pełnym asortyment poszerzono o gamę niezwykłych stelaży oraz pościeli.